PROMOCJE DO - 10%

PROSTO I BEZPIECZNE: AKCEPTUJEMY SYSTEM PŁATNOŚCI PRZELEWY24

Sukces!
Realizacja 100%

Już szykujemy Twoje zamówienie do wysyłki

Dziękujemy Ci bardzo za zakupy w naszym sklepie. Od wielu lat pomagamy joginom w całej Polsce dobierać odpowiedni sprzęt do ćwiczeń. Mamy nadzieję, że Twoje zamówienie spełni oczekiwania w nim pokładane. W każdej chwili służymy wsparcie i pomocą. Kontakt do nas: kontakt@jogamarket.pl

Wysłaliśmy do Ciebie automatyczny mail z potwierdzeniem dokonania zakupu. Spodziewaj się kolejnych z informacjami o kolejnych etapach wysyłki.

Namaste

Team Joga Market

Mata do jogi podróżna Rishikesh Travel to najcieńsza i najlżejsza wersja mat Rishikesh.  Co więcej mata podróżna jest tak samo wytrzymała i trwała, jak grubsze maty Rishikesh. Dodatkowo ze względu na poręczny rozmiar, znacznie lepiej jest ją zabrać w podróż. Jest lekka i ma tylko 2 mm grubości, więc swobodnie można ją złożyć i schować w walizce lub plecaku. Mata do jogi podróżna Rishikesh wykonana jest z łatwego w pielęgnacji i trwałego tworzywa PVC.  Ponadto ta cienka mata do jogi została wyprodukowana w Niemczech i posiada certyfikat Oeko-Tex 100. Matę do jogi Rishikesh można ją prać w pralce do 30 °. W tym przypadku nie używać jednak detergentu.

Promocja na Międzynarodowy Dzień Jogi