DARMOWA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH ZA MINIMUM 199 ZŁ 

Filtrowanie
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Krzesło do jogi to następny ważny wybór dla jogina. Akcesoria do jogi wywiodły się z potrzeby joginów na całym świecie. Krzesło do jogi również. W praktyce jogi po pewnym czasie chcemy doświadczać coraz więcej i asany z paskiem do jogi wydają się nam powszechne. Chcemy spróbować czegoś nowego. Warto wtedy przypomnieć sobie o sali wypełnionej akcesoriami do jogi, a konkretnie o krześle do jogi!

Krzesło do jogi

Krzesło do jogi w praktyce jogi to dla niektórych abstrakcja. Z biegiem czasu coraz więcej joginów decyduje się doświadczać jogi z różnymi akcesoriami do jogi. Z tego powodu krzesło do jogi staje się coraz bardziej powszechną pomocą nawet dla jogina praktykującego w domu.

Krzesło do jogi to specjalistyczna pomoc, której nie jest w stanie na dłuższą metę zastąpić zwykłe krzesło. Dzieje się tak, ponieważ praktyka jogi musi być przede wszystkim bezpieczna. Przy praktyce z krzesłem z jadalni nie do końca możemy stwierdzić o 100% bezpieczeństwie. Krzesło do jogi ma odpowiednie wymiary i na takich właśnie krzesłach najczęściej nauczyciel jogi podaje nam wzorową asanę, którą mamy powtórzyć na swoim krześle

Eyal Shifroni dokładniej opisał praktykę z krzesłem do jogi w swojej książce Joga z krzesłem

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl