5-19.02.2021 JOGA U ŻRÓDEŁ - MASTER CLASS - PRAKTYKA SEKWENCJI Z INSTYTUTU IYENGARA Z MARKIEM BEDNARSKIM

Dostępność: produkt dostępny
Cena: 210,00 zł 210.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 5-19.02_JOGA U ŹRÓDEŁ - MASTER CLASS

Opis

JOGA U ŻRÓDEŁ - MASTER CLASS
PRAKTYKA SEKWENCJI Z INSTYTUTU IYENGARA 

5-19.02.2021

piątki godz. 10:30

 

Zapraszamy osoby zaawansowane i nauczycieli jogi na wyjątkowe lekcje rodem z Puny! Marek Bednarski w ostatnich latach dwukrotnie brał udział w miesięcznych stażach w Instytucie RIMYI w Punie w Indiach, odbywając nieskończoną ilość lekcji z wybitnymi nauczycielami Instytutu - wychowankami BKS Iyengara. Z tych wielu niepowtarzalnych zajęć, przesyconych wiedzą ze źródła, przywiózł szczegółowe notatki i z nich wybrał dla Was same perełki. Właśnie te wyjątkowe sekwencje będziecie mogli przepraktykować z Markiem podczas piątkowych lekcji. To zestawy asan układane przez nauczycieli z Instytutu: Prashanta i Abhi Iyengar, Rayę Uma Datta, Laxmi i wielu innych.
ADVANCED PUNE CLASS to bardzo kameralne zajęcia jogi. Liczba uczestników na sali wyniesie maksymalnie 6 osób, natomiast uczestników online - 12. Dzięki temu Marek będzie mógł udzielać Wam cennych indywidualnych wskazówek przy wykonywaniu zaawansowanych asan. 
To nieistotne, w jak dziwnym czasie teraz funkcjonujemy i w jak nieoczekiwanych warunkach przyszło nam żyć. Weźcie swoje maty i przenieście się energetycznie razem z Markiem  do Puny, skąd bije źródło jogi.  Serdecznie zapraszamy!

 

PROWADZĄCY

Marek Bednarski - Dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi metodą BKS YENGARA® stopnia Inermediate Junior III. Praktykę jogi rozpoczął w roku 1992. Od 2005 r. prowadzi regularne zajęcia jogi. Dwukrotnie odbył miesięczne staże w Instytucie Iyengara w Punie (Indie), gdzie ćwiczył pod czujnym okiem Gity i Prashanta Iyengarów.

Ukończył kursy nauczycielskie: 2005-2008 r. Introductory I Introductory II, 2011-2012 r. Intermediate Junior I, 2014-2015 r. Intermediate Junior II, 2017 Intermediade Junior III. Wszystkie zdane przed komisją, w skład której wchodziła Rita Keller. Ostatni egzamin zdany z wyróżnieniem. Uczestniczył w kursach terapeutycznych dla nauczycieli stopnia Junior i Senior, prowadzonych przez Lois Steinberg (USA) w latach 2012-2014. Od 2006 r. uczestniczył w warszatach jogi prowadzonych przez: Abhi Sridhar (Indie-wnuczka BKS Iyengara), Lois Steinberg (USA), Rita Keller (Niemcy), Corine Biria (Francja), Gabriella Gubillaro (Włochy), David Meloni (Florencja), Eyal Shifroni (Izrael), Christian Pisano (Nicea), Yogi Zain (Kalifornia). W latach 2011-2012 ukończył kurs fizjoterapii w Policealnej Szkole Zawodowej „Omega”. Współzałożyciel Fabryki Energii - Centrum Jogi Wrocław. Regularnie pisze artykuły do: "Yoga & Ayurveda" i Zwierciadlo.pl. Prowadzi bloga "Joga na co dzień". Jest członkiem Komitetu Technicznego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.

 

KOSZT

210 zł (karnet na 3 lekcje w miesiącu / luty)

czas trwania 1 lekcji: od 2 do 2,5 godz.

 

LIMIT MIEJSC
6 osób

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl