Joga na jesienną depresję - warsztat dla początkujących z Ewą Durką

Dostępność: produkt dostępny
Cena: 100,00 zł 100.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Joga na jesienną depresję - warsztat dla początkujących

27.09.2020 (niedziela)
godz. 9:00-17:00

 

TEMAT


Jesień powoli rozkręca się na dobre a wraz z nią żegnamy się z długimi dniami i słoneczną pogodą. Brak słońca, przepracowanie oraz problemy wywołane panującą obecnie epidemią dotykają nas wszystkich, bez wyjątku. U wielu osób może to skutkować pogorszeniem nastroju, wyczerpaniem nerwowym i utratą sił witalnych. Na szczęście mamy na to lekarstwo – Jogę. Już jedna krótka sesja może przynieść korzystne zmiany. Praktyka asan pozwala bowiem obudzić ciało do życia, poznać swoją wartość, odnaleźć cel i nadać życiu sens.
Wejdź więc na matę i doświadcz chwili tylko ze sobą, gdzie nie liczy się przeszłość ani przyszłość, gdzie ważne jest tylko to, co tu i teraz. Zrób głęboki wdech i poczuj, jak jak Twoje ciało budzi się z letargu i nabiera chęci do działania. Potem zrób wydech i poczuj jak cały stres i napięcie odchodzą. Przyjdź, doświadcz, sprawdź, co się stanie, kiedy nie będzie czasu na myślenie o niczym innym, niż to co tu i teraz, kiedy cała Twoja uwaga skieruje się do wnętrza ciała. Przekonaj się, że praktyka asan pozwala nam się wzmocnić nie tylko fizycznie, ale także psychicznie i że dzięki niej mamy więcej sił na to, by podołać codziennym wyzwaniom. Poczuj, jak dzięki jodze potrafimy lepiej dostosować się do zmieniających się sytuacji, mamy silniejszą wolę i spokojniejszy umysł. Zrób dla siebie coś dobrego, zasługujesz na to!
Na warsztacie poświęconym jodze antydepresyjnej czekają nas dwie sesje asan. Na pierwszej z nich obudzimy nasze ciała do życia i spróbujemy wziąć głębszy wdech, na drugiej doświadczymy wszechogarniającego relaksu, przynoszącego spokój nie tylko ciału ale także i duszy. Serdecznie zapraszamy!

 

 

PROWADZĄCY 

Ewa Durka - instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha Jogi (AZS Politechnika Częstochowska). Jako wielka pasjonatka wszelkiej aktywności ruchowej przez wiele lat uczestniczyła regularnie w różnego typu zajęciach fitness. Między innymi przez kilka lat trenowała Body Art. Czuła jednak, że praca nad samym ciałem nie pozwala jej się w pełni rozwijać, co skłoniło ją do dalszych poszukiwań. Jogę metodą BKS Iyengara odkryła w styczniu 2011 roku. Od tej pory uczestniczy regularnie w zajęciach w Fabryce Energii. Swoją wiedzę doskonali także na licznych warsztatach prowadzonych przez Marka Bednarskiego. Odbyła szkolenia pod okiem takich nauczycieli, jak: Konrad Kocot, Jurek Jagucki, Katarzyna Pilorz, Robert Spica, Roman Grzeszykowski, Małgorzata Madej, Ewa Wardzała, Marcia Monroe, Eyal Shifroni, Śri H.S. Arun, Christian Pisano. Od stycznia 2012 roku prowadzi zajęcia w Fabryce Energii.

 

PLAN DNIA 


27.09.2020 (niedziela)
10:00 – 13:00 pierwsza sesja
13:00 – 15:00 przerwa na posiłek wegetriański
15:00 – 17:00 druga sesja

 

MIEJSCE


Fabryka Energii Centrum Jogi Wrocław
pl. Wolności 7, I p.
Kamienica pod Złotym Dębem

 

KOSZT


100 zł  –  udział w warsztacie z posiłkiem

 

DODATKOWE INFORMACJE
Zajęcia prowadzone wg metody BKS Iyengara®
Przez cały czas trwania warsztatu mozliwość konsyltacji z nauczycielem.

Warsztat ten nie ma charakteru szkoleniowego.

 
SPRZĘT DO JOGI
Prosimy o zabranie ze sobą własnej MATY, PASKA DO JOGI oraz ręcznika/kocyka, którym będzie można przykryć wałek.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl