WYGIĘCIOWE BHP online - 2.05.2021

Dostępność: produkt dostępny
Cena: 120,00 zł 120.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: SWIAT_1_online

Opis

BHP wygięć w tył (online)

WARSZTAT Z MARIĄ ROSZKOWSKĄ
BEZPIECZNA PRAKTYKA WYGIĘĆ W TYŁ

2.05.2021 (niedziela)

 

Wygięcia do tyłu są niezwykłą grupą asan - wzmacniają i uelastyczniają kręgosłup, rozszerzają klatkę piersiowa, dzięki czemu zwiększa się pojemność płuc, rozciągane są również mięśnie i narządy brzucha. Jednak praktyka tych pozycji obejmuje ruch kręgosłupa, który jest dla nas trochę niecodzienny. W ciągu naszej normalnej aktywności zginamy się do przodu lub na boki, jednak rzadko kiedy do tyłu. Z tego powodu dla wielu osób wygięcia są dosyć trudne do wykonania, szczególnie jeśli dochodzą do tego jeszcze problemy z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa. Bardzo istotne jest prawidłowe, a co za tym idzie, bezpieczne wykonywanie wygięć w tył. I taką właśnie pracą zajmiemy się na tym warsztacie, zadbamy o prawidłowe BHP w tych pozycjach. Zapraszamy serdecznie!

 

PLAN DNIA 

10:00 – 12:00 – praktyka asan

12:00 - 13:00 - przerwa na posiłek wegetariański

13:00 – 15:00 – praktyka asan

 

PROWADZĄCY

Maria Roszkowska - dyplomowany i certyfikowany nauczyciel jogi metodą BKS Iyengara® w stopniu Introductory II. Joga pojawiła się w jej życiu niespodziewanie pod koniec 2010 roku. Początkowo traktowana wyłącznie jako forma aktywności fizycznej, która miała jej pomóc uwolnić się od coraz większego emocjonalnego napięcia. Stopniowo jednak joga odkrywała przed nią swoje prawdziwe bogactwo i piękno - połączenie ciała, umysłu i duszy. Ujęcia człowieka w tak holistyczny sposób nieustannie ją fascynuje i jest źródłem inspiracji we własnej praktyce. Pierwsze kroki stawiała pod okiem Marka Bednarskiego, ukończyła 3-letni trening nauczycielski prowadzony przez Jurka Jaguckiego. Brała udział w licznych warsztatach prowadzonych przez różnych nauczycieli jogi Iyengara z Polski i z zagranicy (m. in. Abhijata Sridhar, Faeq Biria, Marcia Monroe, Lois Steinberg, Corrine Biria). W Fabryce Energii prowadzi zajęcia dla grup początkujących i średnio zaawansowanych.

 

ZOOM

Wykupując zajęcia w Joga Markecie zobaczycie na zdjęciu nowy czerwony znaczek: REC. On oznacza, że zajęcia są nagrywane i będą dostępne przez 24h.

Czyli: jeśli nie możecie wziąć udziału w zajęciach Marka na sali lub online w czasie rzeczywistym, możecie wykupić tę lekcję jako nagranie i przepraktykować te zajęcia w swoim wolnym czasie przez cały następny dzień.

Jak to zrobić?

1. napisz do nas prośbę o udostępnienie nagrania na adres jogaonline@fabrykaenergii.pl

załącz potwierdzenie zakupu/ lub otrzymany pełny link do wykupionych zajęć. (Uwaga: zrób to w dniu tych wybranych przez Ciebie zajęć).

2. Po zajęciach w mailu zwrotnym otrzymasz link do tych zajęć. Link będzie aktywny przez cały kolejny dzień.

 

Jeśli masz pytania zadzwoń 505 845 545 lub napisz kontakt@fabrykaenergii.pl

 

UWAGA!

Nie zwracamy pieniędzy za niewykorzystane zajęcia. 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl