Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć aby zatwierdzić zakup. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia przez Joga Market rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac. Po zaksięgowaniu płatności, dostawa jest realizowana w ciągu 1-5 dni. W zależności gdzie mieszkasz, Twoje zamówienie powinno do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-10 roboczych dni. Zamówienia są wysyłane tylko w dni robocze.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie podany jest termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane – od 24 godzin do 5 dni roboczych. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży – poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami – w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

  • Płatność przelewem – czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.
  • Płatność przy odbiorze – najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia.

 

Forma dostawy

Wybierając dostawę poprzez firmę InPost dostawa przebiega zazwyczaj w ciągu 48 godzin od nadania.

  • Odbiór osobisty – zamówienie dostępne jeszcze tego samego dnia. Odbiór do godziny 18:00 od poniedziałku do piątku.
  • Paczkomaty Inpost – dostawa 2-4 dni robocze
  • Kurier Inpost – dostawa 2-4 dni robocze
  • Przesyłka kurierska – dostawa 2-3 dni robocze