AKCESORIA DO JOGI SZYBKO U CIEBIE W DOMU W 48 h PROMOCJE DO - 10% PROSTO I BEZPIECZNE: AKCEPTUJEMY SYSTEM PŁATNOŚCI PRZELEWY24

Pokrowiec na matę

POKROWIEC NA MATĘ DO JOGI

Nasze torby na matę produkujemy na miejscu z polskich surowców. Wykonane z lekkich materiałów nadają się do prania dzięki czemu posłużą nam na lata. Dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, są podstawowym wyposażeniem każdego jogina.

Pokrowce na matę marki Bodhi dostępne są w najróżniejszych wariantach. Od najprostszych pokrowców, które zabezpieczą matę podczas przechowywania i transportu, po pokrowce spełniające także funkcje toreb treningowych. W większych pokrowcach pomieścisz nie tylko matę do jogi, ale także strój, pasek do jogi czy butelkę z wodą.

Plecak na matę do jogi to rozwiązanie 2 w 1. Idą na praktykę jogi przetransportujesz w nim matę oraz strój, a gdy nie ćwiczyć posłuży ci jako miejski plecak.

Paski i smyczę na matę do jogi służą do szybkiego transportu maty na praktykę. Wystarczy obwiązać dwa końce maty i gotowe. Szybki i lekki transport dla joginów w ciągłym biegu.

Twój pierwszy pokrowiec na matę do jogi

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Wykonanie pokrowca na matę do jogi – pokrowce na maty do jogi są bardzo wytrzymałego i wodoodpornego materiału, a dodatkowa poszewka jeszcze bardziej chroni matę przed deszczem i wilgocią. Posiadamy również pokrowce na matę wyprodukowane w Joga Market metodą Hand Made. Są to praktyczne pokrowce na matę, wykonane z wodoszczelnej tkaniny. Posiadają wygodny sznurek,który pozwala na noszenie maty do jogi na ramieniu bądź na plecach. – wymiary pokrowców na maty są różnorodne. Standardowa długość pokrowca to 65 cm, a  w średnicy 14 cm. Pokrowce Hand Made, wyprodukowane w Joga Market posiadają wymiary 66 cm w długości i 13 cm w średnicy. Są to pokrowce na matę idealne do noszenia mat o szerokości 60 cm Plecak na matę – Plecak na matę idealny na zajęcia jogi, który posiada wystarczająco dużo miejsca na wszystkie pomoce i akcesoria do jogi, takie jak strój lub ręcznik. Plecak sprawdza jako towarzysz podróży w życiu codziennym.  Wykonany jest w 100% z bawełny. Plecaki mają wymiary 45 x 35 cm, wykonane w 100% z bawełny. Paski na matę do jogiLekki i wytrzymały  pasek na rzep sprawdzi się również świetnie do noszenia maty do jogi. Pasuje niemal na każdą matę do ćwiczeń. Służy do przenoszenia maty, można powiesić matę do jogi przez ramię. Jest to praktyczny i minimalistyczny sposób na przenoszenie maty.
Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Proszę zostawić swój ważny adres e-mail poniżej.