PROMOCJE DO - 10%

PROSTO I BEZPIECZNE: AKCEPTUJEMY SYSTEM PŁATNOŚCI PRZELEWY24

Mata do jogi Otu Yoga

MATY DO JOGI KAUCZUKOWE MANI PRO 4,5 mm

MATY DO JOGI KAUCZUKOWE MANI PRO 4 mm

MATY DO JOGI KAUCZUKOWE MANI PRO OUTLET

Mata do jogi kauczukowa Mani Pro to zupełny bestseller w naszym sklepie. W związku z tym śmiało można powiedzieć, że to najlepsza propozycja jaką chcemy Ci przedstawić. Tym samym opowiedzieć o niej więcej. Mata do jogi Otu Yoga Mani Pro jest przede wszystkim odporna na wszelkiego rodzaju poślizg, ale także jest bardzo wytrzymała. Ponadto jest wykonana w 100% z naturalnego kauczuku. Dlatego wybierając kauczukową matę do jogi Mani Pro oprócz bogatego zastosowania w różnych rodzajach jogi wybierasz życie w zgodzie z naturą.

Maty Mani Pro zostały przetestowane przez nauczycieli jogi Fabryki Energii z Wrocławia, dzięki czemu jesteśmy pewni ich skuteczności na zajęciach. Wielu z nich dostrzegło w strukturze kauczuku różnice, porównując Mani Pro do innych mat na których praktykowali. Co więcej - ta uwaga była słuszna.

Mata do jogi kauczukowa Mani Pro posiada zamknięto komórkową strukturę powierzchniową. Dlatego właśnie pot odprowadzany jest bokiem od dłoni i stóp podczas nacisku na macie. Jest to proces dzięki któremu kauczukowa mata do jogi charakteryzuje się niewiarygodną przyczepnością.

Dodatkowo, pomimo pozorów nadaje się ona zarówno do dynamicznej jogi jak i bardziej statycznej, opartej na trwaniu w pozycji dłużej niż zazwyczaj. Ta cecha z kolei daje ogrom możliwości oraz bardzo wysoką uniwersalność wśród mat do jogi.

Należy wspomnieć jednak, że kauczukowa mata do jogi jest dość ciężka. Jej waga to ok 2,6 kg. W związku z tym - może być uciążliwe zabieranie ją ze sobą na zajęcia oddalone od domu.

Promocja na Międzynarodowy Dzień Jogi