AKCESORIA DO JOGI SZYBKO U CIEBIE W DOMU W 48 h

PROMOCJE DO - 10%

PROSTO I BEZPIECZNE: AKCEPTUJEMY SYSTEM PŁATNOŚCI PRZELEWY24

WYJAZDY Z JOGĄ W NAJBARDZIEJ MAGICZNE MIEJSCA

Warsztaty z jogą organizujemy już od 2006 roku

Odwiedziliśmy mnóstwo cudownych miejsc w Polsce i za granicą. Mamy już swoje ulubione i sprawdzone, stale też szukamy nowych.
Wybierając je, zwracamy uwagę na klimat miejsca, bliskość natury, warunki do praktyki jogi i kuchnie. Na naszych wyjazdach spotykają się ludzie
z różnych stron Polski. Są wśród nich tacy, którzy praktykują
jogę, na co dzień i ci, którzy robią to zdecydowanie rzadziej. Ale wszystkich nas łączy chęć zrobienia czegoś dla siebie i swojego ciała, a w tym pomagają cudowne warsztaty jogowe prowadzone przez Marka Bednarskiego. Marek to jeden z najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi B.K S. Iyengera w Polsce. Sposób, w jaki prowadzi
zajęcia sprawia, że każdy wraca do siebie z zapałem i wiedzą,
jak praktykować jogę na co dzień.

Wyjazdy z jogą 2024

CZAS NA URLOP

Weekend Z Jogą Biały Dom – Antoniów (Izery) Wiosna 2024

Ten wyjazd z jogą to nasza tradycja. Organizujemy go regularnie już od 2006 roku. Warsztat jogi organizowany w tym czasie jest bardzo ważny, gdyż zmieniająca się pora roku wywołuje w naszych organizmach niecodzienne reakcje. Czujemy, że na dworze robi się coraz lepiej, każdy dzień jest dłuższy od poprzedniego. Przyzwyczajeni do ograniczonego ruchu i światła w porze zimowej, przeżywamy mały szok. Joga i praktyka z zachowaniem równowagi przychodzą z pomocą.

Majówka Z Jogą Alchemik – Wolimierz Wiosna 2024

Majówka z jogą w magicznym Alchemiku. „Dopóki nie wyjedzie się z Alchemika, można żyć w takim przeświadczeniu. I się w nim żyje. Tym złotem tutaj jest Spokój, Cisza, Zanik Czasu i Kosmiczne Oddalenie od łomotu świata. Wszystko pisane wielką literą. Jako nazwy własne. Unikatowo własne dla tego Miejsca. Tutaj można być „poza”. Poza zasięgiem, poza ciśnieniem pracy, terminów i zobowiązań. Poza planem. Horyzont czasowy czegoś takiego jak plan, jest tutaj nie dłuższy niż godzina. Co będzie dalej, to się po prostu zobaczy. A jeśli nie to  i tak nic nie szkodzi…

28.04-3.05.2024

wyjazd medytacyjny

Dom Jesionów – Idzików (masyw Śnieżka) – maj 2024

WEEKEND Z JOGĄ - CZAS NA MEDYTACJĘ

To jeden z wyjątkowych wyjazdów w roku, podczas którego tak wiele czasu poświecimy medytacji. Medytacja odbywać się będzie trzy razy dziennie. Do niej dopasowana zostanie praktyka asan. Znajdą się zatem sesje dynamicznej praktyki, by poruszyć ciałem zastałym od długiego medytacyjnego siedzenia. Popraktykujemy również powoli i spokojnie z nastawieniem na odczuwanie i bycie z oddechem. Medytacja będzie nam towarzyszyła podczas każdej praktyki. Główną częścią praktyki będzie siedzenie w wyciszeniu i budowanie własnego spokoju i integracji z otoczeniem

10.05-12.05.2024

Wakacje Z Jogą Na Krecie – Grecja Lato 2024

W języku greckim zwrot siga siga oznacza spokojnie bez pośpiechu. Tak właśnie jest na Krecie. Życie kręci się z prędkością latającej muchy, a wszyscy dookoła chodzą uśmiechnięci i zadowoleni. Właśnie tam mamy swoje ulubione miejsce wolne od pośpiechu. Miejsce gdzie właściciele pensjonatu oraz tawerny, traktują nas jak członków własnej rodziny. Joga z Markiem, jest wolna od presji bez jakicholwiek oczekiwań. Odnajdą się na niej zarówno osby początkujące jak i zaawansowane.

Wakacje Z Jogą Biały Dom – Antoniów (Izery) Lato 2024

Wakacje z jogą poświęcone kręgosłupowi to praktyka sprzyjająca poprawie zdrowia naszych pleców. Podczas zajęć skupimy się na ustawieniach terapeutycznych pod kątem różnego rodzaju dolegliwości kręgosłupa. Wyjazd   z jogą dla kręgosłupa to szansa, by zrozumieć, jak prawidłowo wykonywać asany, tak by – praktykując jogę – zdrowieć i przestać doświadczać kolejnych kontuzji i urazów. To także szansa, by ruch stał się wewnętrzną eksploracją i poszukiwaniem dla siebie najlepszych rozwiązań. To zaproszenie do poznania siebie i działania własnego organizmu.

30.06-6.07.2024

Wakacje Z Jogą Chata Cyborga – Bielice (Sudety) Lato 2024

Czas urlopu marzymy przeznaczyć na dobry wypoczynek. Wielokrotnie przekonujemy się, że nie jest to takie łatwe. Przede wszystkim ważne jest miejsce – ciche, spokojne, wygodne i pośród natury. W tych warunkach codzienna praktyka jogi, wprowadzać nas będzie w stan równowagi. Łącząc wysiłek i relaks, dzień po dniu możemy odzyskać utracone siły i radość z życia. Zrównoważona praca jest niezbędna w dbaniu o siebie i poprawianiu własnego samopoczucia. To będzie naszym głównym tematem spotkań i czasu spędzonego na sali do jogi.

07-14.07.2024

Wakacje Z Jogą Chata Cyborga Dla Zaawansowanych – Bielice (Sudety) Lato 2024

Wakacje z jogą dla zaawansowanych i nauczycieli jogi to szansa, by w kameralnym gronie zanurzyć się w praktyce jogi. To zaproszenie do głębokiej akceptacji swoich sztywności i ograniczeń, zaprzyjaźnienia się z nimi i podjęcia wspólnego wysiłku do budowania wzajemnej tolerancji. Poszukiwać będziemy tego na macie podczas wykonywania asan, pranajam i medytacji. Liczba miejsc na wyjeździe z jogą jest niewielka, dzięki czemu jesteśmy w stanie być bliżej siebie i procesu.

14-20.07.2024

Dom Jesionów – Idzików (masyw Śnieżka) 2024

To jeden z wyjątkowych wyjazdów w roku, podczas którego tak wiele czasu poświecimy medytacji. Medytacja odbywać się będzie trzy razy dziennie. Do niej dopasowana zostanie praktyka asan. Znajdą się zatem sesje dynamicznej praktyki, by poruszyć ciałem zastałym od długiego medytacyjnego siedzenia. Popraktykujemy również powoli i spokojnie z nastawieniem na odczuwanie i bycie z oddechem. Medytacja będzie nam towarzyszyła podczas każdej praktyki. Główną częścią praktyki będzie siedzenie w wyciszeniu i budowanie własnego spokoju i integracji z otoczeniem.

20-22.09.2024

Od Himalajów po rajskie plaże Kerali

Praktykując jogę w ciepłym, egzotycznym klimacie Indii, doświadczasz jej w zupełnie nowym wymiarze, daleko od chłodniejszej Polski. Nasze sesje w mistycznym krajobrazie Indii, kolebki tej praktyki, pozwolą Ci oderwać się od codziennych trosk, zanurzając w głębsze aspekty duchowości. W tej inspirującej scenerii, gdzie joga jest żywym elementem kultury, odkryjesz nowe poziomy świadomości i harmonii, wzbogacając Twoją praktykę i głębsze zrozumienie jej korzeni i esencji

12-27.10.2024

Weekend z jogą Biały Dom – Antoniów (Izery) Jesień 2024

Jesień to czas, gdy większości z nas zaczyna brakować sił witalnych. Praca, obowiązki i codzienne zmagania sprawiają, że na nasze barki spada coraz więcej zmęczenia, stresu i napięcia. Podczas tych kilku dni w Białym Domu nauczymy się jak radzić sobie ze zmęczeniem mentalnym, fizycznym i emocjonalnym. Popracujemy w asanach tak, by odpoczęła nasza głowa. Poznamy sekwencje dające przestrzeń naszemu sercu i dużo pooddychamy w pozycjach, dając szansę naszemu ciału porządnie odpocząć.

21-24.11.2024

WEEKENDY Z JOGĄ 2023

Jesteśmy jednym z najstarszych sklepów z akcesoriami do jogi. Nasz jogowy sklep powstał w roku 2010, jako butik Fabryki Energii Centrum Jogi Wrocław. Od początku byliśmy obecni jako sklep internetowy, pomagając joginkom i joginom w całej Polsce w wyborze dobrych mat do jogi i innych akcesoriów.

Na dzień dzisiejszy posiadamy ogromne zaplecze doświadczenia. Wspierają nas przede wszystkim nauczyciele Fabryki Energi – naszej szkoły jogi we Wrocławiu. To tutaj w przestrzeniach Centrum Jogi mieści się nasz sklep stacjonarny (jeden z największych w Polsce) oraz sklep wysyłkowy.

Nasza oferta to przede wszystkim produkcja własna. Sami szyjemy wiele produktów takich jak klocki do jogi, wałki do jogi czy paski do jogi, korzystając tylko z polskich materiałów. Naszą ofertę wzbogacają Maty Do Jogi najbardziej znanych marek jogowych: Bodhi Yoga, Manduka i Otu Yoga. Wszelkie potrzebne akcesoria na wyjazdy z jogą 2022, kupisz u nas.