AKCESORIA DO JOGI SZYBKO U CIEBIE W DOMU W 48 h

PROMOCJE DO - 10%

PROSTO I BEZPIECZNE: AKCEPTUJEMY SYSTEM PŁATNOŚCI PRZELEWY24

WYJAZDY Z JOGĄ W NAJBARDZIEJ MAGICZNE MIEJSCA

Warsztaty z jogą organizujemy już od 2006 roku

Odwiedziliśmy mnóstwo cudownych miejsc w Polsce i za granicą. Mamy już swoje ulubione i sprawdzone, stale też szukamy nowych.
Wybierając je, zwracamy uwagę na klimat miejsca, bliskość natury, warunki do praktyki jogi i kuchnie. Na naszych wyjazdach spotykają się ludzie
z różnych stron Polski. Są wśród nich tacy, którzy praktykują
jogę, na co dzień i ci, którzy robią to zdecydowanie rzadziej. Ale wszystkich nas łączy chęć zrobienia czegoś dla siebie i swojego ciała, a w tym pomagają cudowne warsztaty jogowe prowadzone przez Marka Bednarskiego. Marek to jeden z najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi B.K S. Iyengera w Polsce. Sposób, w jaki prowadzi
zajęcia sprawia, że każdy wraca do siebie z zapałem i wiedzą,
jak praktykować jogę na co dzień.

Wyjazdy z jogą 2023/2024

CZAS NA URLOP

Weekendy z jogą 2023

Weekend z jogą Biały Dom – Antoniów (Izery) Jesień 2023

WEEKEND Z JOGĄ ANTYDEPRESYJNĄ I REGENERACYJNĄ

Jesień to czas, gdy większości z nas zaczyna brakować sił witalnych. Praca, obowiązki i codzienne zmagania sprawiają, że na nasze barki spada coraz więcej zmęczenia, stresu i napięcia. Podczas tych kilku dni w Białym Domu nauczymy się jak radzić sobie ze zmęczeniem mentalnym, fizycznym i emocjonalnym. Popracujemy w asanach tak, by odpoczęła nasza głowa. Poznamy sekwencje dające przestrzeń naszemu sercu i dużo pooddychamy w pozycjach, dając szansę naszemu ciału porządnie odpocząć.

19-22.10.2023

Czerwcówka Z Jogą Dom Jesionów – Idzików Lato 2023​

WEEKEND Z JOGĄ I MEDYTACJĄ

Podświadomie wszyscy poszukujemy spokoju i ukojenia. Joga oferuje nam medytację jako formę do osiągnięcia głębokiego wytchnienia. Samodzielne próby siadania do niej zazwyczaj kończą się ścierpniętymi nogami i nawałem myśli w głowie. Dlatego warto praktykować ją pod okiem nauczyciela w miejscu, które jest odosobnione, ciche i spokojne. Tam gdzie ktoś zadba o nas i pokaże jak to zrobić. Tak właśnie będzie w Domu Jesionów. Dodatkowo ilość czasu spędzonego na praktyce medytacji, pozwoli nam osiągnąć niezwykłe wyciszenie umysłu i uwolnienie się od „stada małp” w naszej głowie.

27-29.10.2023

Weekend Z Jogą Biały Dom – Antoniów (Izery) Jesień 2023 

WEEKEND Z JOGĄ - PRACA Z EMOCJAMI

Temat emocji wraca do nas jak bumerang. Gdy tylko zaczynają nami targać i odgrywać ważną rolę w życiu, zaczynamy się zastanawiać co począć. Wtedy zazwyczaj słyszymy o kontrolowaniu ich lub powstrzymywaniu się od nich. Niekoniecznie jest to dobre. Na zajęciach zapoznamy się z naszymi podstawowymi emocjami, dowiemy się do czego są nam potrzebne i co dobrego nam dają. Pracować będziemy nad tym jak nie wpadać w własne automatyzmy. Pozwolimy sobie natomiast na oswajanie się z nimi i akceptowanie ich obecność w naszym ciele.

23-26.11.2023

Weekend Z Jogą Chata Cyborga -Bielice (Sudety) Zima 2023​

WEEKEND Z JOGĄ DLA ZŁAGODZENIA STRESU

Sam stres jest nam niezwykle potrzebny, niestety w większości cierpimy na przewlekły stres. Wycieńcza nas, nie daje spać i cały czas zabiera siły. Podczas tego weekendu uczyć się będziemy jak różne asany mogą nam pomagać, łagodzić negatywne skutki przewlekłego stresu. Dowiemy się jak radzić sobie z bezsennością. Poznamy techniki emocjonalnego wzmocnienia się i tego jak odzyskać siły. Chata Cyborga o tej porze roku jest miejscem jak z bajki o Mikołaju, to sprawia, że cały proces przebiega dużo łatwiej i skuteczniej. Jest to też nasz cudowny czas, który spędzamy przedświąteczne w naszej jogicznej rodzinie.

15-17.12.2023

Wyjazdy z jogą 2024

Weekend Z Jogą Biały Dom – Antoniów (Izery) Zima 2024

WEEKEND Z JOGĄ - POSTANOWIENIA NOWOROCZNE

Styczeń jest pierwszym miesiącem roku i zawsze kojarzy się z postanowieniami noworocznymi. To zatem doskonała okazja, by rozpocząć kolejny rok z dobrymi, zdrowymi nawykami. Takimi z pewnością jest praktyka jogi. Gdy naprawdę chcemy, by coś zakorzeniło się w naszej codzienności, wymagać to będzie od nas pewnego zaangażowania. Wtedy nic nie powinno rozpraszać naszej uwagi. Zazwyczaj obowiązki domowe i praca sprawiają, że nie mamy już dość energii na wyrobienie sobie zdrowych nawyków.

Weekend Z Jogą Biały Dom – Antoniów (Izery) Wiosna 2024

WEEKEND Z JOGĄ - WIOSENNE OCZYSZCZANIE

Ten wyjazd z jogą to nasza tradycja. Organizujemy go regularnie już od 2006 roku. Warsztat jogi organizowany w tym czasie jest bardzo ważny, gdyż zmieniająca się pora roku wywołuje w naszych organizmach niecodzienne reakcje. Czujemy, że na dworze robi się coraz lepiej, każdy dzień jest dłuższy od poprzedniego. Przyzwyczajeni do ograniczonego ruchu i światła w porze zimowej, przeżywamy mały szok. Joga i praktyka z zachowaniem równowagi przychodzą z pomocą.

Majówka Z Jogą Alchemik – Wolimierz Wiosna 2023​

MAJÓWKA Z JOGĄ - KOSMICZNE ODDALENIE OD ŁOMOTU ŚWIATA

Majówka z jogą w magicznym Alchemiku. „Dopóki nie wyjedzie się z Alchemika, można żyć w takim przeświadczeniu. I się w nim żyje. Tym złotem tutaj jest Spokój, Cisza, Zanik Czasu i Kosmiczne Oddalenie od łomotu świata. Wszystko pisane wielką literą. Jako nazwy własne. Unikatowo własne dla tego Miejsca. Tutaj można być „poza”. Poza zasięgiem, poza ciśnieniem pracy, terminów i zobowiązań. Poza planem. Horyzont czasowy czegoś takiego jak plan, jest tutaj nie dłuższy niż godzina. Co będzie dalej, to się po prostu zobaczy. A jeśli nie to  i tak nic nie szkodzi…

28.04-3.05.2024

Wakacje Z Jogą Na Krecie – Grecja Lato 2024

SLOW LIFE - ŻYCIE BEZ POŚPIECHU

W języku greckim zwrot siga siga oznacza spokojnie bez pośpiechu. Tak właśnie jest na Krecie. Życie kręci się z prędkością latającej muchy, a wszyscy dookoła chodzą uśmiechnięci i zadowoleni. Właśnie tam mamy swoje ulubione miejsce wolne od pośpiechu. Miejsce gdzie właściciele pensjonatu oraz tawerny, traktują nas jak członków własnej rodziny. Joga z Markiem, jest wolna od presji bez jakicholwiek oczekiwań. Odnajdą się na niej zarówno osby początkujące jak i zaawansowane.

Wakacje Z Jogą Chata Cyborga – Bielice (Sudety) Lato 2023​

WAKACJE Z JOGĄ – ENERGIA I REGENERACJA

Czas urlopu marzymy przeznaczyć na dobry wypoczynek. Wielokrotnie przekonujemy się, że nie jest to takie łatwe. Przede wszystkim ważne jest miejsce – ciche, spokojne, wygodne i pośród natury. W tych warunkach codzienna praktyka jogi, wprowadzać nas będzie w stan równowagi. Łącząc wysiłek i relaks, dzień po dniu możemy odzyskać utracone siły i radość z życia. Zrównoważona praca jest niezbędna w dbaniu o siebie i poprawianiu własnego samopoczucia. To będzie naszym głównym tematem spotkań i czasu spędzonego na sali do jogi.

09-16.07.2023

Wakacje Z Jogą Chata Cyborga Dla Zaawansowanych – Bielice (Sudety) Lato 2023

WAKACJE Z JOGĄ DLA ZAAWANSOWANYCH

Wakacje z jogą dla zaawansowanych i nauczycieli jogi to szansa, by w kameralnym gronie zanurzyć się w praktyce jogi. To zaproszenie do głębokiej akceptacji swoich sztywności i ograniczeń, zaprzyjaźnienia się z nimi i podjęcia wspólnego wysiłku do budowania wzajemnej tolerancji. Poszukiwać będziemy tego na macie podczas wykonywania asan, pranajam i medytacji. Liczba miejsc na wyjeździe z jogą jest niewielka, dzięki czemu jesteśmy w stanie być bliżej siebie i procesu.

16-22.07.2023

Wakacje Z Jogą Biały Dom – Antoniów (Izery) Lato 2023

WAKACJE Z JOGĄ DLA KRĘGOSŁUPA

Wakacje z jogą poświęcone kręgosłupowi to praktyka sprzyjająca poprawie zdrowia naszych pleców. Podczas zajęć skupimy się na ustawieniach terapeutycznych pod kątem różnego rodzaju dolegliwości kręgosłupa. Wyjazd   z jogą dla kręgosłupa to szansa, by zrozumieć, jak prawidłowo wykonywać asany, tak by – praktykując jogę – zdrowieć i przestać doświadczać kolejnych kontuzji i urazów. To także szansa, by ruch stał się wewnętrzną eksploracją i poszukiwaniem dla siebie najlepszych rozwiązań. To zaproszenie do poznania siebie i działania własnego organizmu.

20-26.08.2023

WEEKENDY Z JOGĄ 2023

Jesteśmy jednym z najstarszych sklepów z akcesoriami do jogi. Nasz jogowy sklep powstał w roku 2010, jako butik Fabryki Energii Centrum Jogi Wrocław. Od początku byliśmy obecni jako sklep internetowy, pomagając joginkom i joginom w całej Polsce w wyborze dobrych mat do jogi i innych akcesoriów.

Na dzień dzisiejszy posiadamy ogromne zaplecze doświadczenia. Wspierają nas przede wszystkim nauczyciele Fabryki Energi – naszej szkoły jogi we Wrocławiu. To tutaj w przestrzeniach Centrum Jogi mieści się nasz sklep stacjonarny (jeden z największych w Polsce) oraz sklep wysyłkowy.

Nasza oferta to przede wszystkim produkcja własna. Sami szyjemy wiele produktów takich jak klocki do jogi, wałki do jogi czy paski do jogi, korzystając tylko z polskich materiałów. Naszą ofertę wzbogacają Maty Do Jogi najbardziej znanych marek jogowych: Bodhi Yoga, Manduka i Otu Yoga. Wszelkie potrzebne akcesoria na wyjazdy z jogą 2022, kupisz u nas.