AKCESORIA DO JOGI SZYBKO U CIEBIE W DOMU W 48 h

PROMOCJE DO - 10%

PROSTO I BEZPIECZNE: AKCEPTUJEMY SYSTEM PŁATNOŚCI PRZELEWY24

Akcesoria do jogi

AKCESORIA DO JOGI

Pasek do jogi to podstawowa pomoc w praktyce jogi Iyengara. Specjalistyczny pasek znacznie ułatwia praktykę jogi i może być używany w wielu asanach. Pomaga początkującym joginom wykonywać zaawansowane asany, jednocześnie szanując ograniczenia swojego ciała. Doświadczonym joginom pasek do jogi pozwala skorygować ustawienie w asanie bez utraty równowagi. W Joga Market produkujemy wyłącznie paski do jogi z najwyższej jakości bawełny, które będą służyć Ci przez lata.

Klocek do jogi ma wiele zastosowań podczas praktyki każdej z metod jogi. Klocki do jogi to podstawowe akcesoria do jogi wraz z matą i paskiem. Na klocku możesz usiąść podczas medytacji, lub umieścić go pod rękami gdy w danej asanie nie dosięgasz podłogi. Wśród naszych klocków do jogi znajdziesz egzemplarze w różnych rozmiarach, kolorach, wykonane z różnych materiałów.

Poduszka relaksacyjna na oczy jest wypełniona siemieniem lnianym pochodzącym z ekologicznych upraw. Dodatkowo zawiera mieszankę 7 ziół, nadając jej tym samym delikatny i bardzo przyjemny zapach. Jednocześnie nie jest on dokuczliwy podczas relaksacji lub przed zasypianiem. Z powodu użycia tylko naturalnych ziół, bez aromatów poduszka relaksacyjna na oczy jest idealna dla każdego.

 

Wałki do jogiJoga Marketu produkowane są ręcznie z polskich materiałów. Ponadto wypełnione łuskami gryki pozwalają idealnie dopasować się do każdego ciała. Możliwość dobrania koloru wałka pod siebie w naszym Joga Markecie. Niezależnie od tego czy służy nam faktycznie do praktyki jogi, czy po prostu do odprężenia po ciężkim dniu. W związku ze swoim zastosowaniem wałek do jogi przede wszystkim pomaga w otwieraniu klatki piersiowej. Co więcej często służy jako dodatkowe obciążenie podczas relaksu, wprawiając jednocześnie w odprężenie. Głównie jednak wykorzystujemy go jako wspornik w wykonywaniu asan. Dodatkowo polecamy go dla każdego jogina, niezależnie od stopnia praktyki. Każde ciało potrzebuje choćby jednego dnia poświęconego na relaks po ciężkiej praktyce.

Koc do jogi to podstawa wśród akcesoriów do jogi metodą B.K.S. Iyengara. Dlatego koc do jogi powinien być na tyle twardy by się na nim nie zapadać, oraz na tyle miękki aby siedząc dłużej w medytacji i przede wszystkim – nie odczuwać bólu. Co więcej koce do jogi sprawiają że Twoja praktyka w domu jest niczym praktyka w szkole jogi. Pozwala to doskonale odzwierciedlić lekcję jogi. Przede wszystkim zachowując podstawowe zasady. Co z kolei przyczynia się do zdrowej praktyki i omijaniu kontuzji. Warto również zaznaczyć, że koc do jogi pomoże Ci zarówno podczas regenerującej sesji jogi, jak i podczas intensywniejszej praktyki. Dzieje się tak, ponieważ jest wygodnym, lecz mocnym wsparciem dla każdego jogina. Ponadto jako akcesoria w jodze, koc powinien być wykonany z wełny i włókien wełnopodobnych, aby odpowiednio spełniać swoją funkcję.

Niezależnie od tego, czy jesteś joginem wycierającym pot z czoła podczas energetycznej Vinyasa jogi, czy potrzebujesz dodatkowej przyczepności podczas Ashtanga jogi. Ręczniki z pewnością są przydatnym dodatkiem wśród akcesoriów do jogi w praktyce.

Ręcznik do jogi to wybawienie dla joginów z nadmierną potliwością dłoni i stóp. W tym celu ręcznik kładziemy bezpośrednio na matę do jogi, aby zapobiegać ślizganiu się. Ponadto niektórzy jogini decydują się zastąpić swoją matę do jogi w niecodziennych okolicznościach właśnie ręcznikiem do jogi.

W Joga Market znajdziesz ręczniki do jogi w różnych wariantach kolorystycznych. To bezsprzecznie godny uwagi prezent nawet dla najbardziej wymagającego jogina! Warto wziąć to pod uwagę, bo przecież bezpieczna praktyka i komfort to podstawa. Jeśli więc nie możesz znaleźć idealnej maty do jogi pod kątem przyczepności – wypróbuj ręcznik do jogi i zobacz różnicę!

Pokrowiec na matę do jogi to w zasadzie torba sportowa dla tych, którzy chcą przynieść na zajęcia jogi własną matę. Dlatego też coraz więcej toreb jest projektowanych specjalnie dla fanów jogi. Wszystko po to aby praktycznie i łatwo przetransportować swoją matę do jogi. 

Pokrowiec na matę do jogi służy głównie wygodnemu i bezpiecznemu transportowaniu oraz przechowywaniu naszej maty. Co ważne – przy wyborze pokrowca na matę należy kierować się średnicą naszej maty po złożeniu, aby odpowiednio dobrać rozmiar pokrowca. Warto też zwrócić uwagę na materiał z jakiego pokrowiec jest wykonany, by zapewnić sobie wygodę i komfort korzystania. Ponadto akcesoria do jogi przyczyniają się również do przechowywania w odpowiedni sposób pomocy do jogi. Ważne więc aby zadbać o swoją matę głównie w ten sposób.

Twoja pierwsze pomoce do jogi

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Pasek do jogi to zaraz po macie najważniejsza część w praktyce jogi, głównie metodą Iyengara. Praktyka z paskiem do jogi jest dopasowana do naszych indywidualnych możliwości. Co za tym idzie – pasek do jogi jest nieodłączną częścią bezpiecznej praktyki jogi.

Klocek do jogi – są solidną podstawą w praktyce każdego jogina. Dzięki nim możemy dopasować swoje możliwości do danej asany,  nie nabawiając się przy tym kontuzji lub dyskomfortu podczas jogi. Dodatkowo klocek do jogi może być używany zarówno pojedynczo jak i w większej ilości. Warto jednak zaopatrzyć się w dwa klocki do jogi, ze względu na ich częsty użytek dla dłoni lub stóp (czyli do pary).

Krzesło do jogi – Krzesło do jogi to nieodłączny element jogi Iyengara. Często wymieniane wśród podstawowych akcesoriów do jogi. W związku z jego szerokim zastosowaniem w jodze, daje wiele możliwości w modyfikacjach podstawowych asan. Dlatego przy używaniu krzesła do jogi mamy również opcję personalnego dostosowania swoich możliwości do danej asany. Nie przeciążając przy tym żadnej z partii ciała. Warto więc zaopatrzyć swój jogowy asortyment w krzesło do jogi – ponieważ korzyści są ogromne.

Wałek do jogi to część akcesoriów, dzięki którym możemy wykonać asany nawet określane jako najtrudniejsze. Wypełniony łuską gryczaną idealnie dopasowuje się do ciała, jednocześnie zachowując swoją strukturę. Dlatego jest podstawą w pozycjach relaksacyjnych jogi. Zastosowanie wałka w samej jodze jest bardzo obszerne. Niezastąpiony w pozycjach siedzących, stojących oraz w skrętach.Wałek do jogi używany jest do rozluźniania spiętych partii (w tym często odcinka kręgosłupa). Dodatkowo jego pomoc nie ogranicza się tylko do praktyki jogi. Dla przykładu niezwiązanym z jogą wałek pomoże w prawidłowym ułożeniu ciała – chociażby do snu.

Koc do jogi – to jedno z podstawowych akcesoriów do jogi używanych głównie w jodze Iyengara. Jednak stosujemy go również w innych rodzajach jogi. Dla przykładu – niezbędny dla wielu joginów w staniu na głowie. Koc do jogima też nieopisane zastosowanie w pozycjach podpartych lub przy praktyce z krzesłem do jogi. Gdzie często chroni newralgiczne części ciała.

Poduszka relaksacyjna na oczy do jogi – Poduszka relaksacyjna na oczy jest wypełniona siemieniem lnianym pochodzącym z ekologicznych upraw. Dodatkowo zawiera mieszankę 7 ziół, nadając jej tym samym delikatny i bardzo przyjemny zapach. Jednocześnie nie jest on dokuczliwy podczas relaksacji lub przed zasypianiem. Z powodu użycia tylko naturalnych ziół, bez aromatów poduszka relaksacyjna na oczy jest idealna dla każdego.

Ręcznik do jogi – to przyczepny podkład na matę do jogi Przez swoją małą wagę i strukturę materiałową doceniany na zajęciach jogi w różnych szkołach. Polecany również na wyjazdy jogowe, wakacje i urlopy gdzie pomoce do jogi są dostępne, ale jednak ze względów higienicznych chcemy korzystać z własnego podkładu.

Pokrowiec na matę do jogi – Pokrowiec na matę do jogi Bodhi dostosowany nie tylko do przechowywania mat, ale również paska lub legginsów do jogi. Pokrowiec na matę Bodhi pomieści wszystkie niezbędne akcesoria do jogi łącznie z matą. Dzięki czemu wszystkie potrzebne rzeczy na zajęcia jogi mamy w jednym miejscu. Posiadamy również Torby na matę Hand Made wyprodukowana z polskich materiałów wysokiej jakości. Ponadto pokrowiec na matę do jogi Hand Made szyjemy w Joga Markecie – na miejscu. Mamy więc możliwość dobrania odpowiednich materiałów do waszych potrzeb i zastosowania. Pokrowiec na matę do jogi Hand Made produkujemy dla różnych szerokości mat do jogi