AKCESORIA DO JOGI SZYBKO U CIEBIE W DOMU W 48 h

PROMOCJE DO - 10%

PROSTO I BEZPIECZNE: AKCEPTUJEMY SYSTEM PŁATNOŚCI PRZELEWY24

Jak matę wybrać? - Iyengara

Jogę praktykuję od 2014 roku. Już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że powrócę na kolejne. Zmieniałam miejsca, nauczycieli, style jogi, aż trafiłam do Fabryki Energii na jogę Iyengara i to było to, czego szukałam. A dlaczego właśnie joga Iyengara? Bo oprócz możliwości bycia tu i teraz, nabrania pokory i wyrozumiałości dla własnych niedoskonałości, umiejętności spojrzenia z dystansem na to, co robię, ta metoda jogi dzięki używaniu przeróżnych pomocy, pozwala mi dotrzeć w każdy rejon ciała, uważnie go obserwować i odczuwać.

Kinga i jej ulubiony rodzaj mat do jogi

Jako nauczyciel jogi w Fabryce Energii zostałam poproszona
o przetestowanie kilku mat z bardzo szerokiego asortymentu Joga Marketu. Propozycja ta niezwykle mi się spodobała bo właśnie stoję przed decyzją o zakupie nowej maty. 

Mata do jogi korkowa

Nadszedł czas na wypróbowanie maty, która zawsze podobała mi się najbardziej i na którą to próbę nie mogłam się doczekać – mata korkowa. Naturalne materiały – korek i kauczuk, z których jest ona zrobiona, powodują, że jest w pełni biodegradowalna. Dodatkowym plusem jest przepiękne wzornictwo, utrzymane w stonowanej, niemal ascetycznej kolorystyce. Korek ma właściwości antybakteryjne  i antyalergiczne, co dla niektórych praktykujących może być niezwykle ważne. Raz na jakiś czas wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką i mata pozostaje czysta.

Maty do jogi korkowe

Korek ma właściwości antybakteryjne i antyalergiczne, co dla niektórych praktykujących może być niezwykle ważne. Raz na jakiś czas wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką i mata pozostaje czysta. Mata korkowa Cork Pro jest niezwykle przyjemna i ciepła w dotyku; idealna do praktyki relaksów i pranayam. Pozwala czerpać przyjemność ze spokojnej, statycznej praktyki a kontakt ciała z naturalnym, gładkim podłożem sprawia, że jesteśmy w stanie w pełni się rozluźnić i zrelaksować.

Odkrywaj jogę razem z nami!

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami i wydarzeniami.

Po zapisaniu się do newslettera otrzymasz od nas 10 %
rabatu na produkty z naszego sklepu. Tak na dobry początek
twojej przygody. Namaste,

Więcej wpisów z naszej czytelni