DARMOWA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH ZA MINIMUM 199 ZŁ 

Pokrowiec na matę, dzięki któremu możemy wygodnie i bezpiecznie transportować naszą matę i dodatkowy asortyment do jogi. Przy wyborze pokrowca na matę należy kierować się średnicą naszej maty po złożeniu, aby odpowiednio dobrać rozmiar pokrowca oraz materiałem, z jakiego jest wykonany, by zapewnić sobie wygodę i komfort korzystania.

Pokrowiec na matę do jogi

Pokrowiec na matę do jogi jest kluczowy przy transporcie maty. Kupując matę do jogi pamiętajmy o tym, że przechowywanie maty jest tak samo ważne jak nasz komfort korzystania z maty do jogi. Niestety nieprawidłowe przechowywanie maty do jogi lub narażanie jej na działanie czynników zewnętrznych wpływa tylko negatywnie na nasz jakże istotny komfort użytkowania maty do jogi

W kategorii pokrowców na matę do jogi umieściliśmy nasze produkcje poszczególnych pokrowców na matę, bardziej rozbudowane w formie torby na matę, ale znajdziemy tutaj również pasek spinający matę lub smycz na matę do jogi.

W produkcji pokrowca na matę do jogi Joga Market korzysta z Polskich materiałów. Wspieramy w ten sposób polskich producentów. Wśród propozycji pokrowców znajdą się egzemplarze bardziej ekonomiczne, a także pokrowce na matę i inne akcesoria do jogi, które często mamy ochotę zabrać na zajęcia - ale brakuje nam na nie miejsca w zwykłym pokrowcu.

Wszystkie pokrowce na matę posiadają wygodny uchwyt, który można przełożyć przez ramię i w ten sposób wygonie transportować matę do jogi.

Materiał z którego wykonany jest pokrowiec na matę do jogi jest w większości przypadków odporny na deszcz. Nie znaczy to jednak, że niemożliwe jest aby pokrowiec przemókł.  

Oprócz standardowego pokrowca na matę do jogi, warto zaopatrzyć się w pasek spinający matę, aby możliwe było wygodne zapakowanie jej do pokrowca i wyjęcie z niego maty. Niektóre maty do jogi posiadają pasek spinający w komplecie, a do innych nie jest dołączony - jest to zależne od danej kolekcji maty.

Posiadamy również w ofercie plecaki na akcesoria do jogi, dzięki którym będziesz zawsze w gotowości na jogę. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl